משרדנו בסין
משרדנו בבייג'ין

משרדנו בסין
משרדנו בבייג'ין

משרדנו בתל אביב משרדנו בתל אביב


הנהלת המכון לידידות סין


צוות ההנהלה (לפי א'-ב')
 

אבי וינקלר
לאבי ניסיון ניהולי של יותר מ-25 שנים במגוון תפקידים בתחום הייצור בחברות בינלאומיות. אבי שימש בתפקידים מקצועיים וניהוליים ברפא"ל, כמנהל המפעל של Tedea-Huntleigh בכרמיאל, ובשנים 2002 עד 2006 ניהל את מפעלי חטיבת המתמרים של Vishay בסין (בייג'ין וטיינג'ין).

לאבי תואר ראשון ושני בהנדסת מכונות מהטכניון.
 
בני לוי

לבני ניסיון ניהולי של יותר מ-25 שנים במגוון תחומים בתחום הייצור בחברות בינלאומיות. בני שימש בתפקידים מקצועיים וניהוליים רבים, לרבות מנכ"ל חברת Tedea-Huntleigh, ומנהל תפעול חטיבתי ב-Vishay.

לבני תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון, ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן.
 

ואנג בין - מנהלת סניף בייג'ין

לואנג בין ניסיון של ארבע שנים בסחר בינלאומי עם סין, והיא מתמחה במחקרי שוק ובאיתור שותפים פוטנציאליים בשוק הסיני.

לואנג בין תואר ראשון ושני בהנדסת כימיה והיא דוברת אנגלית רהוטה וכמובן סינית.

 

  וונג'ון אי - מנהלת תחום היין, מזון ומשקאות

וונג'ון היא מומחית ליין ומומחית לשיווק יין, מזון ומשקאות בסין. וונג'ון החלה את לימודיה האקדמיים בסין ולאחר מכן למדה תואר שני בתחום היין הבינלאומי במסגרת תוכנית של האיחוד האירופי. לוונג'ון נסיון רב בשיווק יין לסין עבור יקבים אירופאים ועבור חברות סחר אירופאיות.

וו ז'ן

וו מתמחה מזה יותר מ-25 שנים באסטרטגיה עסקית והשקעות בינ"ל. בשנות ה-80-90 שימש כמנהל בחברות של משפחת איזנברג בסין, ולאחר מכן כמנהל בחברת Green Valley Group המתמחה בפרוייקטי נדל"ן וכיועץ לענייני סין של ראש עיריית צ'אנגמאי בתאילנד. בנוסף, שימש כיועץ בקרן Franklin Templeton Sealand וכיועץ של Softto, חברה סינית ציבורית. 

 

ד"ר מירב רכטר
למירב נסיון עסקי ומקצועי של כ-20 שנה במחקר ומסחר בתחומי מדעי החיים. מירב מתמחה במחקר ובמכשור רפואי בתחומי מדעי החיים. מירב עבדה במכוני מחקר רבים לרבות אוניברסיטת תל אביב ומכון ויצמן למדע.

למירב תואר ראשון בביולוגיה מהאוניברסיטה העברית, ותואר שלישי ממכון וייצמן. 

צחי קנזה
לצחי ניסיון עסקי של יותר מ-15 שנים בפיתוח עסקי בישראל ובסין. צחי מתמחה באסטרטגיה עסקית לחדירה לשוק הסיני, והוא בעל נסיון רב בתחומי טכנולוגיה/אינטרנט, מזון, קוסמטיקה ומוצרי Luxury בסין.

לצחי תואר ראשון במשפטים ובכלכלה ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות באסטרטגיה עסקית - כולם מאוניברסיטת תל אביב.

קווין קופל
לקווין ניסיון עסקי של כ-20 שנים בסין והוא מתגורר בסין מעל לעשור. קווין עבד בחברות בינלאומיות רבות בארצות הברית ובסין. קווין מתמחה בייצור וייצוא מסין של מוצרים הנדסיים הקשורים לאנרגיה, בניה  וחומרים כימיים.

 

לקווין תואר ראשון בהנדסת חומרים תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת איווה בארה"ב.
 

רפאל (רפי) דיין
רפי הוא מומחה בתחום הפיננסי של סקטור הגז והנפט (בהכשרתו הוא רו"ח ועו"ד), ויש לו קשרים נרחבים בתעשיית הגז והנפט בישראל. רפי עבד ב-PwC וב-General Electric, ובשנים האחרונות עבד כ-CFO של חברת קידוחי גז ונפט.
 

לרפי תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון בחשבונאות, שניהם מאוניברסיטת תל אביב.


לקוחות

המכון לידידות סין פועל במסגרת המכון לידידות אשר הוקם ב-1994 ובין לקוחותיו העסקיים ניתן למצוא חברות כגון: צ'ק פוינט, סלקום, Google, טלרד, אמדוקס, ECI, הזרע, נטפים, אורמת, נילית, רפא"ל ועוד.